• A-
  • A
  • A+
  • strona kontrastowa
Szkoła Podstawowa Specjalna
Nr 177

ul. Szczęśliwicka 45/47, 02–353 Warszawa

    • Tel.: 22 822-06-42

Kadra

Dyrektor szkoły     Elżbieta Nowakowska
 

Wicedyrektor szkoły   Iwona Gaj

Kierownik świetlicy   Michał Szympliński

Psycholog Julia Wójcik

Pedagog Kamilla Zawadzka

Doradca metodyczny Ewa Antoszkiewicz

Nauczyciele

  • Adam Baranowski  - nauczyciel geografii
  • Łukasz Barszczewski  - wychowawca œklasy VI
  • Magdalena Bogdan-Gaweł  - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III
  • Agnieszka Borowa- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I; terapeuta SI
  • Monika Czernecka- wychowawca klasy II gimnazjum
  • Joanna Dołowa- nauczyciel nauczania indywidualnego, wychowawca klasy IV
  • Katarzyna Duchnowska- wychowawca klasy IV
  • Agnieszka Florek - Wójtowicz- nauczyciel 
  • Iwona Gaj- wicedyrektor, nauczyciel jęz. polskiego
  • Joanna Gąsiorowska- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III
  • Małgorzata Gąsowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy IV
  • Jadwiga Gregorczyk - wychowawca świetlicy
  • Robert Grochalski - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Katarzyna Hyjek - nauczyciel matematyki, wychowawca klasy II gimnazjum
  • Arkadiusz Johan - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy
  • Anna Kolenda - nauczyciel
  • Justyna Kolo - nauczyciel wychowania fizycznego
  • Tomasz Kosmalski - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VI
  • Justyna Kościańczuk - wychowawca klasy VII
  • Jagoda Kubicka - wychowawca klasy VII
  • Małgorzata Lechowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta SI, wychowawca klasy II, 
  • Renata Łuczka -  nauczyciel informatyki, przyrody,biologii, wychowawca klasy V, terapeuta SI
  • Hanna Matusik  - nauczyciel muzyki
  • Paulina Noworolnik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy VI,
  • Magdalena Osman - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VII,
  • Urszula Parol - nauczyciel 
  • Anna Płachecka - wychowawca świetlicy, nauczyciel nauczania indywidualnego
  • Konrad Pyrek - nauczyciel historii i etyki
  • Jan Gustaw Rokita - bibliotekarz
  • Adam Rozborski - wychowawca świetlicy, nauczyciel wychowania fizycznego
  • Radosław Sarnecki - nauczyciel wychowania fizycznego, terapeuta integracji sensorycznej
  • Agnieszka Somerfeld - wychowawca klasy III gimnazjum
  • Natalia Stańczyk - nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy IV
  • Monika Stęślik - nauczyciel biologii i chemii
  • Agata Szaraniec - wychowca klasy III gimnazjum, wychowawca świetlicy
  • Hubert Szczęch - nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy III gimnazjum,
  • Marlena Szczęch - nauczyciel
  • Michał Szympliński - nauczyciel matematyki i fizyki, kierownik świetlicy
  • Justyna Walędzik - wychowawca świetlicy,wychowawca klasy III gimnazjum
  • Kinga Walkowiak - nauczyciel plastyki, wychowawca klasy II gimnazjum
  • Dorota Więckowska - nauczyciel
  • Anna Zielinska  - nauczyciel religii
  • Urszula Zielińska - wychowawca świetlicy

Terapeuci

  • Ewa Antoszkiewicz  - terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena; doradca metodyczny m.st. Warszawy ds. kształcenia specjalnego
  • Monika Litwin - muzykoterapeuta
  • Urszula Czerwińska - Rut - neurologopeda
  • Katarzyna Furtak - terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Ewelina Kamińska - terapeuta integracji sensorycznej 
  • Joanna Kołucka - terapeuta biofeedback, biblioterapeuta
  • Paulina Mosur - terapeuta integracji sensorycznej
  • Elżbieta Nowakowska - dyrektor, terapeuta prowadzący zajęcia metodą  W. Sherborne
  • Magdalena Pyra- logopeda
  • Monika Ulatowska-Radzka - terapeuta integracji sensorycznej
  • Agata Wochna - reedukator, terapeuta stymulacji słuchowej metodą Johansena
  • Urszula Wróblewska -  terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
  • Kalina Zajączkowska - – logopeda
  • Kamilla Zawadzka - pedagog, terapeuta SI
  • Julia Wójcik - psycholog, terapeuta biofeedback

 

Pomoc nauczyciela

  • Natalia Deptuła 
  • Beata Florczak 
  • Katarzyna Jastrzębska 
  • Olga Kopka 
  • Justyna Łuczkowska 
  • Izabela Pastuszko
  • Magdalena Przybylska
  • Olga Sawicka 
  • Anna Stankiewicz
  • Szymon Szczepańczyk 
  • Daria Zając 
  • Agnieszka Zajączkowska 
  • Iwona Zielińska 
  • Łukasz Hac

 

Pracownicy administracji i obsługi

  • Beata Boczkowska - woźna
  • Bożena Dragan - starsza woźna
  • Małgorzata Gaj - sekretarz szkoły
  • Barbara Gawron - kucharz
  • Hanna Hrydzewicz - kierownik gospodarczy
  • Katarzyna Libura - informatyk
  • Zygmunt Nowakowski - dozorca
  • Agnieszka Nienałtowska - sprzątaczka
  • Dorota Sobolewska - intendent/pomoc administracyjna 
  • Elżbieta Janina Walter - pomoc kuchenna
  • Mirosław Wędel - konserwator
  • Edyta Winiarska - starsza woźna